Xlash Officiella Butik – Xlash Ögonfransserum för längre ögonfranssar https://www.xlash.se 194907 <![CDATA[Wake Me Up Eye Serum – Ögonserum]]> https://www.xlash.se/produkt/wake-me-up-eye-serum/ https://www.xlash.se/wp-content/uploads/2019/03/wake-me-up-serum-xlash.jpg new in stock 299 SEK FALSE 194162 <![CDATA[Xbrow Eyebrow Pencil]]> https://www.xlash.se/produkt/xbrow-brow-pencil/ https://www.xlash.se/wp-content/uploads/2019/03/Xbrow-Eyebrow-Pencil.jpg new in stock 169 SEK FALSE 185104 <![CDATA[Xlash PRO + Xbrow Kit]]> https://www.xlash.se/produkt/xlash-pro-xbrow-kit/ https://www.xlash.se/wp-content/uploads/2018/10/XLASHPRO-XBROW1.jpg new in stock 998 SEK 849 SEK FALSE 184782 <![CDATA[Xbrow Tweezers]]> https://www.xlash.se/produkt/xbrow-tweezers/ https://www.xlash.se/wp-content/uploads/2018/10/tweezers-2.1.jpg new in stock 79 SEK 5060397570949 184335 <![CDATA[Xlash PRO Ögonfransserum 6ml (Kampanj)]]> Products]]> https://www.xlash.se/produkt/xlash-pro-ogonfransserum-6ml/ https://www.xlash.se/wp-content/uploads/2017/04/xlash-pro-2018.jpg new in stock 699 SEK 589 SEK 5060397571052 474 184328 <![CDATA[Xlash Ögonfransserum 3ml (kampanj)]]> Products]]> https://www.xlash.se/produkt/xlash-ogonfransserum-3ml-kampanj/ https://www.xlash.se/wp-content/uploads/2017/03/Xlash-3ml-5.png new in stock 499 SEK 389 SEK 5060397570246 432 5475 <![CDATA[Xlash Eyelash Curler]]> https://www.xlash.se/produkt/xlash-eyelash-curler/ https://www.xlash.se/wp-content/uploads/2017/04/exclusive-eyelash-curler-xlash.png new in stock 99 SEK 5060397570901 413 5471 <![CDATA[Xlash Eyeliner – Carbon black]]> https://www.xlash.se/produkt/xlash-eyeliner-carbon-black/ https://www.xlash.se/wp-content/uploads/2018/04/xlash-eyeline-rmain.jpg new in stock 119 SEK 5060397570918 411 6316 <![CDATA[Xlips EFG]]> https://www.xlash.se/produkt/xlips-efg/ https://www.xlash.se/wp-content/uploads/2018/04/XLASH-EGF1.jpg new in stock 369 SEK 299 SEK 5060397570161 410 4551 <![CDATA[Xlash + Xlips Kit]]> https://www.xlash.se/produkt/xlash-xlips-kit/ https://www.xlash.se/wp-content/uploads/2017/09/xlashxlips.jpg new in stock 748 SEK 599 SEK FALSE 4550 <![CDATA[Xlash + Xbrow Kit]]> https://www.xlash.se/produkt/xlash-xbrow-kit/ https://www.xlash.se/wp-content/uploads/2017/09/XLASH-XBROW1.jpg new in stock 788 SEK 688 SEK FALSE 4549 <![CDATA[Xlash Pro + Mascara Kit]]> https://www.xlash.se/produkt/xlash-pro-mascara-kit/ https://www.xlash.se/wp-content/uploads/2017/09/XLASH-PROMASCARA2.jpg new in stock 759 SEK 699 SEK FALSE 4521 <![CDATA[10 Xlash Eyelash Serum 3ml]]> Products]]> https://www.xlash.se/produkt/10-xlash-eyelash-serum-3ml/ https://www.xlash.se/wp-content/uploads/2017/08/10-xlash-xlash-package-img-600x600.jpg new in stock 3590 SEK 5060397570246 432 4516 <![CDATA[Xlash + Mascara Kit]]> https://www.xlash.se/produkt/xlash-mascara-kit/ https://www.xlash.se/wp-content/uploads/2017/08/XLASH-Mascara2.jpg new in stock 688 SEK 499 SEK FALSE 482 <![CDATA[Xlips Lip Plump Serum 6ml]]> Products]]> https://www.xlash.se/produkt/xlips-lip-plump-serum-6ml/ https://www.xlash.se/wp-content/uploads/2017/03/XLIPS1.jpg new in stock 299 SEK 249 SEK 5060397570147 6226 480 <![CDATA[Xlash Mascara]]> Products]]> https://www.xlash.se/produkt/xlash-mascara-2/ https://www.xlash.se/wp-content/uploads/2017/03/xlash-mascara-1.jpg new in stock 169 SEK 5060397570024 919 265 <![CDATA[Xbrow Ögonbrynserum 3ml]]> Products]]> https://www.xlash.se/produkt/xbrow-ogonbrynsserum/ https://www.xlash.se/wp-content/uploads/2017/03/XBROW11.jpg new in stock 499 SEK 399 SEK 5060397570260 409 263 <![CDATA[Xlash PRO Ögonfransserum 6ml]]> Products]]> https://www.xlash.se/produkt/xlash-pro-ogonfransserum/ https://www.xlash.se/wp-content/uploads/2017/03/XLASH-PRO11.jpg new in stock 699 SEK 599 SEK 5060397570185 414 147 <![CDATA[Xlash Ögonfransserum 3ml]]> Products]]> https://www.xlash.se/produkt/xlash-ogonfransserum-3-ml/ https://www.xlash.se/wp-content/uploads/2017/03/xlash-ogonfransserum-1.jpg new in stock 499 SEK 399 SEK 5060397570246 432